Блог

22 Вересня 2020
Чому важливо навчати дітей в ігровій формі?

Нам часто здається, що гра – це розвага, марнування часу, яке можна було б замінити чимось корисним, наприклад, навчанням.Але не треба забувати, що:по-перше, вже сама гра несе в собі важливі функції;по-друге, у дошкільному віці навчання потрібно проводити в ігровій формі.Чому?● Гра – це те, що відбувається весело та невимушено, але водночас вона формує довільну регуляцію, […]

15 Березня 2020
Інформація щодо карантину

Шановні батьки ! На період з ⌛️16.03.2020 року по 03.04.2020 року оголошується карантин у  Розмовляйко.   Карантин вводиться як ПРЕВЕНТИВНИЙ захід задля уникнення хвороби. Ми просимо зрозуміти та підтримати наше рішення.  📌 Крім того за нами зберігаються зобов’язання по оренді, податках та відповідальності перед працівниками. У випадку будь-яких змін ми Вас проінформуємо. Вся необхідна нформація буде публікуватись на сторінках […]

11 Січня 2020
Функціональні блоки Лурія

Вивчивши порушення психічних процесів при різних локальних ураженнях центральної нервової системи, Олександр Романович Лурія, психолог, лікар-невропатолог.

10 Січня 2020
Сенсорна кімната. Консультація практичного психолога.

Сенсорна кімната – спеціально обладнана кімната, де створене інтерактивне середовище розвитку, в якому дитина за допомогою різного стимульного матеріалу розвиває свої органи чуття.

9 Січня 2020
Розвиток мовленнєвого дихання

Для формування повноцінного мовлення у дітей важливе значення має постановка правильного мовленнєвого дихання.

8 Січня 2020
Як навчити дитину жувати?

Останнім часом у дітей (3-4 роки) досить поширеною є проблема з жуванням твердої їжі. Батьки часто звертаються до логопедів за консультацією «Як навчити дитину жувати?».

6 Листопада 2019
У яких випадках потрібно звертатися до логопеда?

Дитина в ранньому віці не гулить і не лепече (тобто не видає кумедних звуків типу «кхх, акхх, аги», не повторює сама за собою склади « бу-бу-бу, та-та-та, ма-ма-ма …»).

5 Листопада 2019
Діагностика мовлення дитини в домашніх умовах

Серед дошкільнят і школярів завжди були діти з чітко вираженими мовленнєвими особливостями.

4 Листопада 2019
Електроенцефалографія головного мозку

Електроенцефалографія (ЕЕГ) – це метод дослідження головного мозку людини,що дозволяє оцінити його електричну активність на клітинному рівні, яка змінюється залежно від фізіологічного стану людини.

  • 1
  • 2

Контакти

Пн - Пт: 8:30 - 19:00