м. Львів, вул. Жасминова, 9
+38 098 179 43 34 ПН - ПТ: 09:00 - 19:00

Технологія

FORBRAIN

Метод Forbrain ефективний при порушеннях фонематичних процесів, формуванні складової структури слова, постановці проблемних звуків. Метод застосовуємо курсом (10 занять) під час логопедичного заняття.

FORBRAIN®

Forbrain® – це мінігарнітура з мікрофоном і спеціальним динамічним фільтром, який закріплений на дужці «електронного вуха». Цей пристрій дозволяє підсилювати голос користувача і передавати звуковий сигнал через кістковий слух, у результаті чого відбувається тренування слухо-мовленнєвої системи. Звукова інформація передається кістковим шляхом без додаткових зовнішніх шумів, який в 10 разів швидший за повітряний. Forbrain® синхронізує і посилює передачу звуків, покращує і спрощує сприйняття власного голосу.

Ця технологія врівноважує нервову систему, покращує мовлення, концентрацію, пам’ять, рівновагу та інші когнітивні процеси.

Коли застосовується ?

Ефективно застосовується для:

ЯК ФУНКЦІОНУЄ FORBRAIN® ?

Під час використання мінігарнітури мікрофон синхронно вловлює  звуки та слова, які вимовляє людина. Звукова інформація обробляється динамічним фільтром,  який «очищає» голос, і передається через кістковий слух (безпосередньо через кісткову структуру) прямо у внутрішнє вухо.

 Forbrain®  можна використовувати для занять з дітьми, починаючи з двох років. На заняттях діти повторюють за спеціалістом звуки, склади та слова, співають, читають або просто розмовляють. Після занять із використанням цієї гарнітури  у дітей покращується якість власного голосу і мовлення: дитина чує свій голос у «відредагованому» варіанті, і мозок перебудовує свою діяльність у відповідь на ці зміни.

 Кількість та  тривалість занять залежить від віку, наявного порушення та індивідуальної реакції дитини або дорослого.

ПІДСУМУЄМО:

Отже, Forbrain® – це унікальний запатентований електронний прилад, розроблений компанією TOMATIS DEVELOPPEMENT S.A. (TDSA). Над ним працювали кваліфіковані фахівці у галузі акустичної кісткової провідності,  які врахували всі тонкощі  функціонування слухової системи людини та властивості звуку.

Готові спробувати?

Використовуючи правильно підібране й адаптоване  професійне обладнання, спеціалісти методу FORBRAIN® допоможуть Вам подолати багато проблем, пов’язаних із мовленням, комунікацією, когнітивними процесами.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС