м. Львів, вул. Жасминова, 9
+38 098 179 43 34 ПН - ПТ: 09:00 - 19:00

Програма

SOUNDSORY

Це мультисенсорна програма, яка використовується для покращення моторних та когнітивних здібностей дитини.

SOUNDSORY

Програма складається зі спеціально розроблених музичних композицій, оброблених нейроакустичними модифікаціями, а також серії з 50 рухових вправ, які спрямовані на вдосконалення  здатності керувати своїм тілом та допомагають контролювати положення тіла і координацію.

Основне завдання музичної програми  SOUNDSORY – активізувати нейронні зв’язки в різних ділянках головного мозку через слуховий канал і в результаті натренувати вухо та мозок для більш швидкого й точного аналізу та покращення обробки сенсорної інформації.

ДЛЯ КОГО ЦЕ БУДЕ КОРИСНИМ?

Програми SOUNDSORY розроблялись для осіб з:

ЧОГО ВАРТО ОЧІКУВАТИ?

Програма SOUNDSORY впливає на:

     • навички розуміння часу та послідовності дій;

     • праксис та моторне планування;

     • сприйняття та орієнтацію у просторі;

     • можливість  та вміння дотримуватися вказівок;

     • читання та написання;

     • увагу та здатність зосереджуватися.

ЯК ЦЕ ВИКОРИСТОВУЮТЬ?

Тривалість курсу – 10-40 днів, час прослуховування – 30-60 хвилин на день, 25 хвилин – прослуховування музики, 5 хвилин – виконання вправ.

Програму можна використовувати необмежену кількість разів із перервою між курсами – 4 тижні.

     Програма може використовуватись як окремо, так і разом з іншими методами та техніками.

 

НАВІЩО ЦЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ?

Основною метою використання технології SOUNDSORY є формування повноцінної бази від основних сенсорних відчуттів до більш складних когнітивних функцій, для подальшого розвитку та вдосконалення усіх сфер психічного, психологічного та фізичного розвитку дитини.

     Ця програма заснована на концепції  нейропластичності:  мозок змінює себе та створює нові зв’язки через специфічну та повторювану стимуляцію.

 

 

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

01

Ритмічна музична програма

Музичні композиції записуються спеціальним способом, який посилює ритм звуків і активізацію рухів тіла. Окрім цього, здійснюється електронна обробка за допомогою запатентованої системи динамічних фільтрів. Цей ефект призначений для природного зосередження уваги.  Звук передається шляхом повітряної і кісткової провідності для досягнення унікальної та ефективної стимуляції слухових і вестибулярних систем.

02

Вправи для рухів тіла

Програма рухових вправ SOUNDSORY® включає близько 50-ти спеціальних вправ, які спрямовані на повноцінну взаємодію мозку і тіла людини для формування нових нейронних зв’язків і розвиток когнітивних функцій. Ці вправи розвивають у людини розуміння власного тіла і відчуття його у просторі, позитивно впливають на координацію рухів, розвивають сенсорні рухові навички, які позитивно впливатимуть на психічний та когнітивний розвиток.
ПІДСУМУЄМО:

Мультисенсорна програма «SoundSory» впливає одночасно на мислення і рух, нормалізує роботу зон головного мозку. Завдяки цьому у дитини розвиваються когнітивні процеси, такі як мислення, увага, пам’ять, мовлення.

Готові спробувати?

Використовуючи правильно підібране й адаптоване  професійне обладнання, спеціалісти програми SOUNDSORY допоможуть Вам подолати багато проблем, пов’язаних з мовленням, комунікацією, когнітивними процесами.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС