Forbrain

1 Жовтня 2019
Forbrain

     Forbrain® – це міні-гарнітура з мікрофоном і спеціальним динамічним фільтром, який закріплений на дужці «електронного вуха». Цей пристрій дозволяє підсилювати голос користувача і передавати звуковий сигнал через кістковий слух, у результаті чого відбувається тренування слухо-мовленнєвої  системи. Звукова інформація передається кістковим шляхом без додаткових зовнішніх шумів, який в 10 разів швидший за повітряний. Forbrain® синхронізує і посилює передачу звуків, покращує і спрощує сприйняття власного голосу. Ця технологія  врівноважує нервову систему, покращує мовлення, концентрацію, пам’ять, рівновагу та інші когнітивні процеси.

     Як функціонує Forbrain® ?

     Під час використання міні-гарнітури мікрофон синхронно вловлює  звуки та слова, які вимовляє людина. Звукова інформація обробляється динамічним фільтром,  який «очищає» голос, і передається через кістковий слух (безпосередньо через кісткову структуру) прямо у внутрішнє вухо.

     Forbrain®  можна використовувати для занять з дітьми, починаючи з двох років. На заняттях діти повторюють за спеціалістом звуки, склади та слова, співають, читають або просто розмовляють. Після занять з використанням цієї гарнітури  у дітей покращується якість власного голосу і мовлення: дитина чує свій голос у «відредагованому» варіанті, і мозок перебудовує свою діяльність у відповідь на ці зміни.

     Кількість та  тривалість занять залежить від віку, наявного порушення та індивідуальної реакції дитини або дорослого.

 

     Ефективно застосовується для:

    • розвитку фонематичного слуху;

    • формування та вдосконалення  фонематичних процесів (аналіз, синтез, сприймання, уявлення);

    • формування правильної звуковимови;

    • тренування відчуття темпу, ритму, гучності мовлення;

    • тренування виразності та чіткості мовлення;

    • подолання труднощів під час читання і написання слів;

    • покращення пам’яті та концентрації уваги.

     Вік, період, тривалість сеансу:

    • ранній вік (до 4 років) – 10 днів по 10-15 хв.;

    • шкільний вік (5-10-років) –  15 днів по 15-20 хв.;

    • підлітковий вік (11-18 років) – 15 днів по 30 хв.;

    • зрілий вік (від 19 років ) – 30 днів по 30 хв.

     Отже, Forbrain®  – це унікальний запатентований електронний прилад, розроблений компанією TOMATIS DEVELOPPEMENT S.A. (TDSA). Над цим пристроєм працювали кваліфіковані фахівці у галузі акустичної кісткової провідності,  які врахували всі тонкощі  функціонування слухової системи людини та властивості звуку.

Читайте також

22 Вересня 2020
Чому важливо навчати дітей в ігровій формі?
Нам часто здається, що гра – це розвага, марнування часу, яке можна було б замінити чимось корисним, наприклад, навчанням.Але не треба забувати, що:по-перше, вже сама гра несе в собі важливі функції;по-друге, у дошкільному віці навчання потрібно проводити...
15 Березня 2020
Інформація щодо карантину
Шановні батьки ! red attention symbol. communication concept На період з ⌛️16.03.2020 року по 03.04.2020 року оголошується карантин у  Розмовляйко.   Карантин вводиться як ПРЕВЕНТИВНИЙ захід задля уникнення хвороби. Ми просимо зро...
11 Січня 2020
Функціональні блоки Лурія
Вивчивши порушення психічних процесів при різних локальних ураженнях центральної нервової системи, Олександр Романович Лурія, психолог, лікар-невропатолог.

Контакти

Пн - Пт: 8:30 - 19:00