м. Львів, вул. Жасминова, 9
+38 098 179 43 34 ПН - ПТ: 09:00 - 19:00

Нейрокорекція

Нейропсихологічна корекція (нейрокорекція) – це комплекс спеціальних психологічних методик, спрямованих на виявлення і подолання основних причин труднощів у навчанні, поведінці, взаємодії та комунікації з іншими.

Регулярні корекційні заняття сприяють відновленню природного процесу розвитку та покращують функціонування головного мозку.Процес корекції є індивідуальним для кожної дитини з урахуванням віку, особливостей розвитку, фізичних можливостей та когнітивних здібностей. Його основна мета – наблизити розвиток дитини до норми та допомогти їй адаптуватися до соціального середовища.

Нейрокорекція ефективно застосовується при:
• затримці психічного розвитку (ЗПР);
• синдромі дефіциту уваги та гіперактивності (СДУГ);
• розладах координації (диспраксія);
• розладах навчання (дисграфія, дислексія, дискалькулія).

До етапів нейрокорекції входить :
➢ Діагностика.
Спеціальні проби та комплексні завдання спрямовані на перевірку здібностей, можливостей та навиків відповідно до вікової норми та вимог соціального середовища.
➢ Індивідуальна корекційна програма.
Комплексна корекційна програма складається на основі результатів діагностики. Спеціально підібрані вправи зміцнюють нейронні зв’язки та сприяють формуванню нових, стимулюють роботу кори головного мозку, базових (глибинних) структур, півкуль мозку та їх взаємодію в цілому. Результат роботи буде проявлятись як в моторній (фізичній) сфері, так і в пізнавальній. Заняття проводяться спільно з дорослим (спеціаліст\батьки) та в ігровій формі.
➢ Контрольний зріз.
Проміжна перевірка виконання програми здійснюється для визначення ефективності корекційних занять з можливістю внесення змін на певному корекційному етапі, щоб своєчасно перейти до наступного.

Спеціаліст центру здійснює супровід усієї корекційної роботи та підтримує зв’язок із батьками, які займаються з дитиною вдома за розробленою для неї програмою.