м. Львів, вул. Жасминова, 9
 • +38 098 179 43 34
 • ПН - ПТ: 09:00 - 19:00

Послуги центру

Якщо ваша дитина не говорить, відстає в розвитку, проявляє небажану поведінку, є гіперактивною або взагалі не хоче контактувати з оточуючими, то у нас ви можете отримати кваліфіковану консультацію, діагностику та комплексну корекцію розвитку дитини.

У ВАС Є ПИТАННЯ?

Заповніть форму, ми з вами зв'яжемося:  Терапія

  Tomatis

  Проведення Tomatis-терапії, під час якої відбувається нейрослухова стимуляція  з індивідуальним підбором аудіопрограми в залежності від потреб корекції. Ця терапія стимулює мозок за допомогою спеціально розробленого "електронного вуха" та обладнання з кістковою провідністю.

  Програма​

  Soundsory ​

  Мультисенсорна програма спрямована на розвиток когнітивних процесів (пам'ять, увага, мислення, сприйняття, самоконтроль, саморегуляція та аналіз інформації), нормалізацію роботи зон головного мозку, формування взаємозв`язку між мисленням і діями.

  Технологія

  Forbrain

  Цей метод позитивно впливає на розвиток сенсорної звукової системи та особливо ефективний при порушеннях фонематичного слуху, постановці проблемних звуків, формуванні правильної складової структури слова. Forbrain застосовуємо курсом (10 занять) під час логопедичних занять.

  Технологія

  Infinite

  Tomatis® Infinite – це високотехнологічний пристрій, що має музикальну функцію слухання, призначений для виконання аудіовокальних вправ до, під час або після курсу Tomatis®. Допомагає підвищити якість навчання, сприяє покращенню мовлення і комунікації.

  Індивідуальний підхід до кожного

  Послуги спеціалістів

  Консультативна діагностика мовлення

  45 хвилин

  Первинна консультація у логопеда-дефектолога. Діагностика фонематичних процесів, звуковимови, складової структури слова, лексико-граматичного компоненту, комунікативної функції, стану артикуляції.

  Логопедичний масаж Z-Vibe​

  30 хвилин

  Проведення логопедичного масажу м`язів обличчя та артикуляційного апарату за допомогою логопедичного вібромасажеру Z-Vibe.

  Діагностика готовності дитини до школи

  45 хвилин

  Діагностика психологічних особливостей розвитку дитини та визначення їх рівня відповідно до вікових норм. Обстеження  вмінь та навичок дитини, які необхідні для навчання у школі.

  Мозочкова стимуляція

  30 хвилин

  Вправи подібні на лікувальну фізкультуру, під час якої мозок постійно змушений об'єднувати рухові, сенсорні, зорові, слухові, тактильні функції, а також функції моторного планування і підтримки балансу, що дозволяє краще виконувати інтелектуальні завдання в подальшому.

  Заняття з логопедом

  45 хвилин

  Формування правильної звуковимови - постановка та автоматизація звуків. Розвиток зв`язного мовлення. Обстеження процесів читання та письма, корекція дислексії та дисграфії. Подолання фонетико-фонематичного недорозвинення мовлення.

  Логопедичний масаж

  30 хвилин

  Проведення класичного (пальчикового)  та зондового логопедичного масажу м`язів обличчя, артикуляційного апарату та шийно-комірцевої зони.

  Сенсорна інтеграція

  45 хвилин

  Проведення занять для відновлення злагодженого функціонування усіх сенсорних систем (дотик, вестибулярний апарат, відчуття тіла, нюх, зір, слух, смак). Розвиток соматогнозису (сприйняття тіла); розвиток когнітивної сфери (пам'ять, увага, мислення, і т.д.).

  Аудіотест

  45 хвилин

  Аудіотест дозволяє визначити рівень слухового порогу за певними характеристиками: частота, вміння визначати джерело сигналу, здатність розрізняти частоту і наявність «ведучого» вуха у процесі слухання

  Більше про наші методики читайте у блозі

  Заняття з логопедом-дефектологом​

  45 хвилин

  Розвиток мовлення та артикуляційної моторики. Розвиток пізнавальних психічних процесів. Складання індивідуальних корекційних програм. Проведення корекційних занять із дітьми з тяжкими порушеннями мовлення та наявними супутніми діагнозами.

  Консультація практичного психолога​

  45 хвилин

  Первинна консультація: обстеження пізнавальних психічних процесів, емоційно-мотиваційних психічних процесів, навичок навчальної діяльності, особистості дитини.

  Нейрокорекція​

  45 хвилин

  Проходження батьками тестування для отримання спеціалістом інформації про особливості дитини. Проведення діагностики порушень психічних функцій, їх корекція та розвиток, а також їх відновлення після локального ураження головного мозку у разі потреби.

  Комплексна консультація

  45 хвилин

  Комплексна діагностика розвитку: комплексна оцінка пізнавального, моторного та мовленнєвого розвитку дитини.

  НАШ ЦЕНТР
  ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС