м. Львів, вул. Жасминова, 9
+38 098 179 43 34 ПН - ПТ: 09:00 - 19:00

Технологія

Tomatis® Infinite

Tomatis® Infinite – це високотехнологічний пристрій, що має музикальну функцію слухання, призначений для виконання аудіовокальних вправ до, під час або після курсу Tomatis®

Infinite

У навушниках Tomatis® Infinite встановлена універсальна підготовча програма, яка забезпечує м’який та дієвий ефект стимуляції мозку. Завдяки спеціально підібраному музичному матеріалу можна підготуватись до основного курсу Tomatis®.

В Infinite також є підтримуючі програми та аудіовокальні вправи, що покращують і підтримують досягнуті результати.

Мета аудіовокальних вправ – змінити саме сприймання мозком нашого голосу. Під час слухання відбувається миттєве збагачення голосу, він стає більш чітким і динамічним.

Ця функція допомагає підвищити якість навчання, сприяє покращенню мовлення і комунікації. Необхідно виконувати аудіовокальні вправи не менше 10 хвилин щодня, бо вони доповнюють музичні програми. Одну й ту ж програму можна слухати часто і в будь-який час дня.

ЯК ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ?

Навушники характеризуються:

Використовуються для:

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ ?

Під час активних занять Ви під’єднуєте мікрофон розширеного діапазону частот, який буде вловлювати Ваш голос і змінювати його в реальному часі. Спеціаліст також може відрегулювати слухову латеральність, щоб праве вухо домінувало над лівим. Ці навушники спеціально розроблялися для Методу Tomatis®.

Готові спробувати?

Використовуючи правильно підібране й адаптоване  професійне обладнання, спеціалісти методу Tomatis® Infinite допоможуть Вам подолати багато проблем, пов’язаних з мовленням, комунікацією, когнітивними процесами.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС